امروز قصد داریم یکی از بهترین ترفند های جذاب کردن بازی پابجی موبایل را به شما آموزش بدهیم. اسم این آموزش، آموزش رفع مشکل ویس در بازی پابجی موبایل می باشد. کری خواندن و رفتن رو اعصاب حریفان در بازی مثل پابجی موبایل که باید زنده بمانید، یک امر و وم حیاتی است. همچنین با ویس می توانید با دوستان خود که شاید آن ها را هم نمی شناسید، گپ و گفتی داشته باشید. به عبارت دیگر، با این امکان گذراندن اوقات فراغت را به خوبی با این بازی انجام می دهید. با سایت ایران موجو همراه باشید تا این آموزش را سریع یاد بگیرید.

نحوه رفع مشکل ویس در بازی پابجی موبایل در عرض چند ثانیه

شما وارد بازی شده اید و با دوستان خود یک تیم تشکیل داده اید. می خواهید در حین بازی از استراتژی ها و یا هر چیز دیگری به کمک ویس و صدا با دوستان خود ارتباط برقرار کنید. برای این کار در قسمت بالا و سمت راست دستگاه خود، آی میکروفون را لمس کنید. بعد برای شما دو گزینه با عنوان های All و Team به نمایش در می آید. با انتخاب تیم، صدای شما فقط مابین اعضای تیمتان پخش می شود و اگر همه یا All را انتخاب کنید، صدای شما به تمام بازیکنان می رسد. حتی اگر دوستان شما هم این کارها را انجام دهند، شما هم قادر به شنیدن صدای آن ها هستید.

رفع مشکل صدا و میکروفون در بازی پابجی

نتیجه گیری

آموزش رفع مشکل ویس در بازی پابچی موبایل موضوع آموزش امروز ما بود. اهمیت ویس در بازی برای کسی پوشیده نیست و شنیدن صدای دوستانتان در بازی می تواند، دلگرم کننده باشد. اما برای این که به صدا و ویس دسترسی داشته باشیم، در هنگامی که بازی در حال اجرا است، آی میکروفون را لمس کنید و یکی از گزینه های تیم و همه را انتخاب کنید. سپس مشغول به گفتگو شوید.

برای پیشرفت و دسترسی به سلاح های پیشرفته در این بازی شما به یوسی پابجی نیاز دارید. برایخرید

یوسی پابجیموبایل شما می توانید از طریقفروشگاه جم ایران موجواقدام کنید

منبع:http://technomobilecom/post/8

برترین برندهای آیفون در ایران

3 بازی جنجالی موبایلی

مقایسه دو گوشی گلکسی A51 و ردمی نوت 8 پرو

آموزش کامل رفع مشکل ویس در بازی پابجی موبایل برای گیمرهای تازه کار

آموزش ثبت نام بازی پابجی موبایل

کدام یک از گوشی های هوشمند ضد آب هستند؟

معرفی و بررسی تخصصی پرفروش ترین گوشی هواوی نوا 5تی در سال 2020

بازی ,ویس ,پابجی ,آموزش ,موبایل ,صدای ,در بازی ,پابجی موبایل ,ویس در ,رفع مشکل ,بازی پابجی ,بازی پابجی موبایل

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


فایرفایل مطالب اینترنتی فرهنگستان کتابخانه شهدا گرمه مطالب اینترنتی Lindsay's life salaamat164 تخفیفان مطالب اینترنتی akhbar tecnolozhy9